ПриватБанк надасть можливість херсонцям укладати шлюб у відділеннях банку

 
Добавлено: 2015-04-02 10:43:53 Новости Бизнес и Финансы
Компания: Банк ПриватБанк
ПриватБанк надасть можливість херсонцям укладати шлюб у відділеннях банку
 

%D1%81%D0%B2%D0%B0%D0%B4%D1%8C%D0%B1%D0%

З 1 квітня ПриватБанк надасть можливість українцям укладати шлюб в електронному форматі та проводити урочисті церемонії у відділеннях банку. Як повідомив 1 квітня Заступник Голови Правління банку Дмитро Дубілет, така послуга для клієнтів ПриватБанку буде безкоштовна. Щоб замовити укладання шлюбу в ПриватБанку, достатньо зареєструватися в онлайн-банку Приват24 та дати згоду на одруження за допомогою SMS-пароля, що надійде на фінансовий телефон.

%D1%81%D0%B2%D0%B0%D0%B4%D1%8C%D0%B1%D0%

 

«Однією з найбільш масових послуг Мін'юсту є реєстрація шлюбу. Тепер українці зможуть одружуватися через Приват24 та у відділеннях ПриватБанку. Пілотний проект запускається в Дніпропетровській і Львівській областях вже цього місяця, а всеукраїнський старт планується до кінця літа, – зазначив Дмитро Дубілет. – Підпис міністра юстиції Павла Петренка було отримано вчора. Дякую, Павле Дмитровичу, за відкритість інноваціям!»

 

Як йдеться в повідомленні ПриватБанку, у рамках реформування системи державної реєстрації керівники банківських відділень після проходження додаткового навчання засад державної реєстраційної політики та ораторського мистецтва отримають можливість проводити реєстрацію шлюбів та урочисті церемонії. Церемонії проводитимуться в наших відділеннях банку,  де є приміщення для VIP-клієнтів.

 

Згода подружжя підтверджується через SMS-пароль на фінансовий номер телефону. У разі необхідності співробітники відділення можуть стати свідками урочистої події. Свідоцтво про шлюб надсилається на зазначену адресу кур'єром протягом декількох днів.

 

На сьогодні в Україні працює 2 500 відділень ПриватБанку, банк обслуговує понад 18 мільйонів приватних клієнтів та 235 тисяч юридичних осіб. Детальніше про ініціативу банку щодо впровадження електронного уряду – тут: https://www.facebook.com/dubilet/posts/10153236780068552

 
 
 
 
 

Отзывы & Вопросы (0)

Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
 
 
 
 
© 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты