Власники карток ПриватБанку знімають готівку у будь-якому банкоматі без комісії

 
Добавлено: 2015-03-16 17:36:21 Новости Бизнес и Финансы
Компания: Банк ПриватБанк
На Херсонщині власники карток ПриватБанку можуть знімати готівку у будь-якому банкоматі без комісії
 

10702040_685429498239177_439700869687199


За повідомленням прес-служби банку, тепер власники зарплатних і соціальних
карток ПриватБанку можуть безкоштовно знімати готівку в банкоматах будь-якого українського банку.

Отримати на руки пенсію, стипендію, зарплату чи соціальні виплати власники
карток ПриватБанку на Херсонщині можуть ще швидше та доступніше. Знімати готівку можна не тільки у банкоматній мережі ПриватБанку, але і в банкоматах будь-якого іншого українського банку. При цьому, здійснюючи операції в банкоматній мережі інших банків, власники цільових карт ПриватБанку не будуть платити комісію за зняття готівки.

“ПриватБанк має найчисельнішу мережу банкоматів по всій Україні, - розповідає керуюча Херсонською філією ПриватБанку Олена Бельмега. -  А тому проблеми з тим, де б зняти готівку, у клієнтів банку не виникає. Однак для зручності клієнтів ПриватБанк відмінив комісію при знятті готівки і у банкоматах інших банків. Якщо раптом банкомата ПриватБанку немає поруч, гроші можна отримати в будь-якому іншому без додаткових комісій”.

ПриватБанк постійно розширює та оновлює мережу банкоматів та терміналів у Херсонській області. Загалом на Херсонщині працює понад 188 банкоматів і 361 термінал самообслуговування. Аби клієнти банку могли скористатися банківськими послугами в будь-який момент та без черг, оновлення парку АТМ/ТСО є основним пріоритетом банкоматної та термінальної мережі на 2015 рік.

 
 
 
 
 

Отзывы & Вопросы (0)

Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
 
 
 
 
© 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты